Єфремову дають безкоштовного адвоката, бо наймані на суд не прийшли

Єфремову дають безкоштовного адвоката, бо наймані на суд не прийшли

4656
Ukrinform
Старобільський районний суд Луганської області ухвалив залучити безкоштовного адвоката у справу екс-лідера Партії регіонів Олександра Єфремова через неявку його захисників.

Про це повідомляє 112 канал.

"Колегія суддів, розглянувши матеріали справи у ході підготовчого засідання... постановила - доручити керівнику центру безкоштовної правової допомоги забезпечити участь спеціаліста, залучити захисника з центру вторинної безоплатної правової допомоги, а саме в участі у підготовчому засіданні", - постановив суддя.

Також у підготовчому засіданні оголошено перерву до 13:00 для можливості залучення спеціаліста за рішенням колегії суддів.

"Неучасть моїх захисників є грубим порушенням мого права на захист. А пропозиція прокурора залучити безкоштовного адвоката - нехай не утруджується. Я все одно напишу відмову", - сказав Єфремов.

Водночас, за інформацією секретаря судового засідання, адвокат Євген Солодко вийшов на зв'язок через електронну пошту з проханням перенести засідання на іншу дату. Сам Єфремов заявив, що його захисники зайняті в розгляді апеляційної скарги на його арешт в апеляційному суді міста Київ, призначеному на цей же день.

Як повідомляв Укрінформ, сьогодні у Старобільському районному суді Луганської області розпочався суд у справі екс-глави фракції Партії регіонів Олександра Єфремова.

13 січня його конвоювали з СІЗО в Києві в Луганську область. У кінці листопада термін утримання під вартою екс-керівника фракції Партії регіонів продовжили на два місяці, до 22 січня 2017 року.

4 січня Генпрокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно Єфремова. Його звинувачують в організації захоплення будівлі Луганської ОДА (ч. 3 ст. 27, ст. 341 КК України); у пособництві в захопленні Управління Служби безпеки України в Луганській області (ч. 5 ст. 27, ст. 341 КК України).

Також Єфремова звинувачують у вчиненні умисних дій з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, вчинені особою, яка є представником влади, за попередньою змовою групою осіб, що призвели до тяжких наслідків (ч. 3 ст. 110 КК України); організаційному та іншому сприянні створенню та діяльності терористичної організації "Луганська народна республіка" (ч. 1 ст. 258-3 КК України); державній зраді (ч. 1 ст. 111 КК України).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-