Майбутній губернатор Одещини назвав бажану команду - 21.12.2016 20:03 — Новини Укрінформ
Майбутній губернатор Одещини назвав бажану команду

Майбутній губернатор Одещини назвав бажану команду

2954
Ukrinform
Максим Степанов, призначення якого на посаду голови Одеської облдержадміністрації у вівторок схвалив Кабмін, оприлюднив заяву про бажаних членів команди, яких він має намір запросити на роботу в ОДА.

Про це повідомила кореспонденту Укрінформу керівник прес-служби голови ОДА Ганна Філімонова.

"Відкритий конкурс, що відбувся 20 грудня, показав, що на складну, тернисту і тому надзвичайно цікаву й почесну роботу голови Одеської облдержадміністрації претендували чимало гідних людей. Першими своїми кроками на цій посаді я бачу формування команди професіоналів і гідних довіри одеситів людей з метою відновлення ефективної вертикалі влади в регіоні", - цитує заяву Степанова керівник прес-служби.

Як зауважив Степанов, він уже має "на прикметі" кілька людей, яким буде рекомендувати брати участь в конкурсах на посади його заступників, голів департаментів ОДА та голів РДА.

"Буду вести переговори і рекомендувати взяти участь у конкурсі на вакантну посаду першого заступника голови ОДА безумовному лідеру "глядацьких симпатій" за підсумками вчорашніх подій Олександру Остапенку (екс-віце-голові Одеської ОДА й одному з лідерів одеського Євромайдану - ред.). Упевнений, що завдяки його професіоналізму й авторитету ми разом зможемо відновити підірваний імідж глави виконавчої влади в області", - уточнив зокрема Степанов.

Ще одним із заступників новий керівник ОДА "хотів би бачити прекрасного політолога, багаторазового депутата Одеської міськради, системного опозиціонера Дмитра Співака. У ролі віце-губернатора з гуманітарних питань настійно рекомендую фахівця з комунікацій Зою Казанжи, яка вже придумала мені прізвисько "Поліграф Поліграфович". Хочу зауважити, що я його сприймаю не як булгаковського персонажа, а як визнання моєї нетерпимості до брехні й як певний досвід саме в поліграфічній сфері - адже під моїм керівництвом уперше на пострадянському просторі освоєно виготовлення біометричних документів".

На роль керівника департаменту екології та природних ресурсів ОДА Стапанов має намір "рекомендувати принципового прихильника закону, захисника природи і вченого Івана Русєва".

"Ситуацію з освітою в регіоні я можу запропонувати відразу двом людям, які довели свій професіоналізм - Олександру Золотоносову або Сергію Колебошину", - додав Степанов.

Водночас він не став приховувати, що "не хотів би бачити серед людей, які приймають ті чи інші рішення в облдержадміністрації, керівників департаментів охорони здоров'я і фінансів - "усіх, хто так чи інакше пов'язаний з Наталією Чегодар (екс-віце-головою ОДА - ред.)"

Як повідомлялося, у середу на засіданні Кабміну схвалено призначення Максима Степанова на посаду голови Одеської ОДА. Як зазначив перший віце-прем'єр-міністр Степан Кубів, Степанов став переможцем конкурсного відбору на цю посаду.

Участь у конкурсі взяли понад 30 осіб, після першого етапу "відсіялись" 13, після другого залишилось 5 претендентів на цю посаду.

У ході обговорення кандидатури в.о.міністра охорони здоров'я Уляна Супрун порушила питання щодо громадянства Степанова. На це Кубів відповів, що Степанов є громадянином України, а в Росії лише народився.

Згідно з чинним законодавством уряд схвалює кандидатуру на посаду голови обласної державної адміністрації й рекомендує Президентові, який і призначає особу на цю посаду.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>