"Чорна каса" ПР: у НАБУ встановили справжність підпису Охендовського

"Чорна каса" ПР: у НАБУ встановили справжність підпису Охендовського

5515
Ukrinform
У НАБУ заявили, що підозра голові ЦВК Михайлу Охендовському була оголошена відповідно з урахуванням експертизи зразків підпису та інших зібраних доказів.

Про це заявив Радіо Свобода директор НАБУ Артем Ситник.

 «Ви самі знаєте, що дуже довго готувалася підозра, збиралися докази. І коли були, на думку детектива, зібрані достатні докази для оголошення підозри, була підготовлена відповідно сама підозра, передана в САП, погоджена і оголошена пану Охендовському. Тому, на думку і детективів, і прокурорів, у слідства достатньо доказів, які дають підстави для оголошення цієї підозри (Охендовському – ред.)», - сказав Ситник.

При цьому Охендовський наполягає на своїй невинуватості та подаватиме клопотання щодо припинене провадження проти нього.

Ситник також зауважив, що «справа дуже непроста».

«Дуже довготривала експертиза зразків підпису пана Охендовського. Зазвичай ця експертиза проста. Вона робиться буквально за декілька днів. Але чомусь саме по цій справі експерти дуже довго давали нам цей висновок. Але дали цей висновок позитивний. Тому, відповідно з урахуванням цього висновку і зібраних усіх доказів, була оголошена підозра», - додав очільник НАБУ.

Нагадаємо, 13 грудня детективи Національного антикорупційного бюро України повідомили голові Центральної виборчої комісії Михайлу Охендовському про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 та ч.4 ст. 368 Кримінального кодексу України ("Одержання хабарів у великому та особливо великому розмірах особою, яка займає особливо відповідальне становище"). Вказані статті діяли на момент скоєння злочину.

У вівторок же голова САП Назар Холодницький повідомив, що керівника ЦВК підозрюють в одержанні хабарів у великому та особливо великому розмірі. У НАБУ загальну їх суму оцінюють у $162 тис. (1,3 млн грн за тогочасним курсом).

Сам Охендовський після публікації матеріалів про так звану "чорну бухгалтерію ПР" заявляв, що ніколи не брав хабарів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>