Ситник каже, що йому заблокували доступ до Єдиного реєстру розслідувань

Ситник каже, що йому заблокували доступ до Єдиного реєстру розслідувань

1210
Ukrinform
У НАБУ заявили, що генпрокурор Юрій Луценко заблокував доступ керівництва Національного антикорупційного бюро до єдиного реєстру досудових розслідувань.

Про це заявив Радіо Свобода директор НАБУ Артем Ситник.

Попередник Луценка Віктор Шокін, мовляв, такий доступ надавав, але днями нинішній генпрокурор поінформував бюро про блокування.

«З ГПУ у нас відносини доволі опосередковані, вони не здійснюють за нами нагляд. Єдине, що можу сказати, що впродовж останніх декількох днів пан Луценко, наприклад, заблокував доступ директора НАБУ до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Бо, як Ви знаєте, згідно зі статтею 17 закону про НАБУ, НАБУ має доступ до всіх баз даних й інформаційних систем державних органів. І ми цей доступ отримали і також в ГПУ до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Це якраз той реєстр, який ведеться ГПУ. Цей доступ давав ще пан Шокін. Але впродовж останніх днів ми отримали письмове попередження, що доступ директора і його заступників... Він припиняється. І цей доступ на сьогоднішній день припинений», - сказав Ситник.

За словами Ситника, у вигляді пояснень отримали «достатньо вільне трактування діючого законодавства».

«І прийняте рішення про припинення цього доступу. І це рішення, мені здається, доволі дивним, оскільки якраз ми постійно розвиваємо напрямок доступу до баз даних, до реєстрів», - додав очільник НАБУ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>