Савченко каже, що не обговорювала амністію з ватажками "Л\ДНР" - 13.12.2016 17:52 — Новини Укрінформ
Савченко каже, що не обговорювала амністію з ватажками "Л\ДНР"

Савченко каже, що не обговорювала амністію з ватажками "Л\ДНР"

1231
Ukrinform
На зустрічі у Мінську народного депутата Надії Савченко з ватажками "ЛНР" Олександром Захарченком і "ЛНР" Ігорем Плотницьким не йшлося про амністію учасникам незаконних збройних формувань.

Про це Савченко заявила в ефірі радіо "Донбас.Реалії".

"Не було жодного слова про амністію, – зазначила вона. – Навіть слово таке не звучало за три години. Можливо, воно звучало в якійсь іншій подачі. Наприклад, в тому, що ми дійшли згоди, що саме ці представники, які на даний момент є (Захарченко і Плотницький – ред.), не можуть бути сприйняті Верховною Радою, але це не означає, що люди з окупованої території не можуть бути представниками у Верховній Раді частини, яка зараз окупована. Я думаю, і вони (бойовики – ред.) це чудово розуміють, і ми це чудово розуміємо, і вони не були стосовно цього вперті. Тому, я думаю, що говорити є про що".

Як повідомлялося, Савченко 7 грудня провела у Мінську зустріч з ватажками "ЛНР" Олексанжром Захарченком і "ЛНР" Ігорем Плотницьким. Вона заявила, що зустріч була необхідна, щоб звільнити полонених.

Комітет Верховної Ради з питань нацбезпеки і оборони направив звернення до Служби безпеки України стосовно перевірки інформації про зустріч Савченко, яка є членом цього комітету, з керівниками угруповань "ЛНР" і "ДНР". У разі отримання інформації питання розглянуть на засіданні комітету.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>