Кличко: Головні зусилля для змін в Україні – на плечах українських політиків - 07.12.2016 10:46 — Новини Укрінформ
Кличко: Головні зусилля для змін в Україні – на плечах українських політиків

Кличко: Головні зусилля для змін в Україні – на плечах українських політиків

845
Ukrinform
Європа і надалі готова допомагати та підтримувати Україну, але ключові зусилля у вирішенні проблем в Україні - на плечах українських політиків.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко після зустрічей з європейськими політиками на з’їзді Християнсько-демократичної партії Німеччини, який відбувається в Ессені, повідомляє прес-служба міської влади.

"Позиція європейських політиків незмінна – вони готові допомагати нам, але акцентують, що ключові зусилля у вирішенні проблем в Україні – на плечах українських політиків. І головною проблемою, на жаль, досі залишається корупція", – зазначив Кличко.

У кулуарах з’їзду відбулися зустрічі мера Києва з Президентом Європейської народної партії Джозефом Долем, головою комітету із закордонних справ Європарламенту Елмаром Броком, колишнім президентом Європарламенту, головою Фонду Конрада Аденауера Гансом Петтерінгом.

На політичному зібранні партії, яку вже понад 16 років очолює Ангела Меркель, обговорювали виклики, з якими сьогодні зіткнулася об’єднана Європа.

Зокрема, у своєму виступі канцлер Німеччини зазначила, що головне завдання ЄС сьогодні – внутрішня і зовнішня безпека, захист зовнішніх кордонів. Меркель торкнулася і проблеми переселенців. Також відзначила, що політика Росії  є проблемою і для Європи.

На з’їзді Меркель удев’яте обрали головою партії і висувають вчетверте на посаду канцлера Німеччини. Вона зазначила, що вибори до Бундестагу, які відбудуться в жовтні 2017 року, будуть найскладнішими в сучасній історії Німеччини.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>