Сьогодні в порядку денному ВР - звернення до держав щодо визнання Голодомору геноцидом - 07.12.2016 08:15 — Новини Укрінформ
Сьогодні в порядку денному ВР - звернення до держав щодо визнання Голодомору геноцидом

Сьогодні в порядку денному ВР - звернення до держав щодо визнання Голодомору геноцидом

1208
Ukrinform
Народні депутати сьогодні розглянуть проект постанови про Звернення Верховної Ради України до демократичних держав світу щодо визнання Голодомору 1932-1933 років в Україні злочином геноциду проти українського народу.

Про це заявлено у порядку денному парламенту на середу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Також парламент розгляне питання місцевого самоврядування. Зокрема, проект постанови про перейменування міста Мукачеве Закарпатської області; законопроект про внесення змін до Закону України "Про порядок обчислення скликань представницьких органів місцевого самоврядування (рад)" щодо поновлення єдиного порядку обчислення скликань; проект закону щодо формування та затвердження структури та штатів органів місцевого самоврядування.

Для повторного розгляду з пропозиціями Президента депутатам запропоновано Закон України "Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування суб'єктів господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>