Будівництво мосту через Казенний Торець Порошенко назвав символом відродження Донбасу - 05.12.2016 18:18 — Новини Укрінформ
Будівництво мосту через Казенний Торець Порошенко назвав символом відродження Донбасу

Будівництво мосту через Казенний Торець Порошенко назвав символом відродження Донбасу

Фото
1430
Ukrinform
Президент проінспектував хід відновлювальних робіт мостового переходу в Донецькій області.

Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

"Під час робочої поїздки до Донецької області Президент Петро Порошенко ознайомився з ходом відновлювальних робіт мостового переходу через річку Казенний Торець Слов’янського району Донецької області, на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-03 Київ – Харків – Довжанський поблизу села Семенівка.

Глава держави назвав будівництво нового мосту одним із символів відродження Донбасу, адже мостовий перехід було зруйновано у 2014 році перед звільненням Слов’янська", - йдеться у повідомленні.

Президент поінформував, що поставив завдання відновити мости обов’язково у 2016 році. «Щоб уся країна, у тому числі окуповані території, бачили, що Донбас відбудовується. І не лише цей міст», - сказав він.

«Завдання, яке я поставив – щоб це обов’язково відбулося у цьому році. За тією інформацією, яку я маю – ми йдемо у графіку, фінансування є. Навіть у мороз ми забезпечуємо необхідну якість будівництва, і, думаю, 27-28 грудня будівництво буде завершено», - зазначив Порошенко.

На будівництво вже виділено 37 млн гривень, і Глава держави підкреслив, що «як би важко не було з грошима, це є пріоритетний напрямок фінансування».

За словами Президента, так само нині відбудовуються мостові переходи у Закитному та Сіверську. У програмі відновлення Донбасу передбачено також будівництво житла, гуртожитків, у тому числі  для тимчасово переселених осіб. «Ми відновлюємо об’єкти інфраструктури, об’єкти освіти, дитячі садки. Це знаходиться на моєму повному контролі», - сказав Порошенко і подякував усім, хто працює на виконання поставлених завдань.

Міст через річку Казенний Торець був зруйнований терористами під час бойових дій улітку 2014 року. Внаслідок вибуху та руйнування прогонових будов і опор рух транспортних засобів і пішоходів став неможливим. Впродовж останніх двох років проїзд автотранспорту здійснювався понтонним мостом. Орієнтовна дата закінчення ремонтних робіт – 25 грудня 2016 року.

Завершити ремонтні роботи мостових переходів у Закитному та Сіверську також планується у грудні поточного року.

Фото: Палінчак Михайло

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>