Парубія зацікавив литовський досвід формування резервної армії

Парубія зацікавив литовський досвід формування резервної армії

Фото
1461
Ukrinform
Литовський досвід формування територіальної оборони дуже важливий для України.

Про це заявив голова Верховної Ради Андрій Парубій під час зустрічі з керівництвом Спілки литовських стрільців, повідомляє прес-служба ВР.

"Андрій Парубій зазначив, що формування в Україні Резервної армії є питанням національної безпеки, і важливим тут є насамперед досвід Литви", - інформує прес-служба.

За словами спікера, наразі необхідно провести консультації серед військових експертів, щоби виробити правильну формулу функціонування територіальної оборони і підрозділів Резервної армії, щоб своєчасно та ефективно протистояти агресору.

На думку голови ВР, Путін не обмежиться Кримом і частиною Донецької області – його плани набагато ширші. Російський агресор – це реальна небезпека для всього вільного світу, наголосив він.

"Переконаний, в умовах створення в Україні Резервної армії десятки тисяч громадян готові будуть пройти вишкіл і в будь-який момент стати на захист Батьківщини. Потрібно тільки знайти правильну формулу Резервної армії", - підкреслив Парубій.

Він також подякував волонтерам зі Спілки литовських стрільців за підтримку України за часів Революції Гідності.

"Зараз, коли на Донбасі українські воїни протистоять російській агресії, литовські стрільці заснували окрему потужну групу підтримки України. І як вісімдесят років тому, так і зараз литовські волонтери допомагають українцям. І ця допомога - неоціненна", - зазначив Парубій.

Фото: прес-служба Верховної Ради

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-