Ємець розказав, які докази залучив КСУ у справі про мовний закон

Ємець розказав, які докази залучив КСУ у справі про мовний закон

Укрінформ
Конституційний суд залучив як свідків у справі про конституційність "закону Колесніченка-Ківалова"  чинних та колишніх  депутатів Верховної Ради. 

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook нардеп Леонід Ємець.

"Конституційний суд задовольнив три клопотання : про залучення еспертів (Головатого, Гриценка, Марусика), виклик свідків та надали належні докази неперсонального голосування. Лист прикордонслужби, де 22 депутата з тих що проголосували за, були в той час за межами України. Довідку з апарату ВР, де 11 депутатів повідомили, що не голосували за. Відео диск із записом самого кнопкодавного голосування", - зазначив він.

Як повідомляв Укрінформ, сьогодні КСУ у формі усного слухання розпочав розгляд справи за конституційним поданням 57 народних депутатів України щодо конституційності закону „Про засади державної мовної політики". 

Народні депутати просять суд  визнати закон таким, що не відповідає Конституції. Автори подання стверджують, що під час ухвалення документу в парламенті були порушені процедура розгляду та ухвалення, а також процедура їх особистого голосування. Зокрема, нардепи вважають, що їх було позбавлено права як  законодавчої ініціативи, так і можливості внесення виправленнь, уточнень, а також усунення помилок та суперечностей у тексті законопроекту під час другого читання".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-