Зняття недоторканності: у комітеті ВР наполягають - "фільтр" прибирати зарано - 17.11.2016 15:04 — Новини Укрінформ
Зняття недоторканності: у комітеті ВР наполягають - "фільтр" прибирати зарано

Зняття недоторканності: у комітеті ВР наполягають - "фільтр" прибирати зарано

1759
Ukrinform
Зміни до Регламенту Верховної Ради щодо депутатської недоторканності теоретично можливі.

Таку думку висловив перший заступник голови Комітету з питань регламенту та організації роботи Верховної Ради Павло Пинзеник, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Теоретично можливі такі зміни. Але я прогнозую, що це призведе до масового внесення до Верховної Ради подань про надання згоди про притягнення до кримінальної відповідальності народних депутатів, з тієї простої причини, що ситуація в суспільстві зараз настільки напружена, що відвертанням уваги на Верховну Раду України намагаються відвернути увагу від іншої проблематики», - сказав Пинзеник журналістам у кулуарах парламенту у четвер.

Коментуючи деякі ініціативи щодо намірів змінити Регламент у частині розгляду питання про недоторканність, Пинзеник зазначив, що наразі Комітет діє в межах Регламенту. 

За його словами, якщо Верховна Рада внесе відповідні зміни до Регламенту, то члени комітету будуть виконувати закон.

Водночас він підкреслив, що, перед винесенням питання про недоторканність до сесійної зали, необхідний як мінімум аналіз подання в частині відповідності вимогам закону.

«Ці мінімальні вимоги - чи відповідає подання, чи ні - має визначати як спеціальний комітет Верховної Ради, наприклад, Регламентний, так і Голова Верховної Ради, якщо він візьме на себе відповідальність», - додав Пинзеник.

У четвер фракція «Самопоміч» заявила, що не братиме участь у голосуваннях до того часу, поки не буде вирішено питання в сесійній залі про зняття недоторканності з народного депутата від «Опозиційного блоку» Вадима Новинського. Фракція пропонує вирішувати це питання без розгляду Регламентного комітету.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>