Рада звернеться до світу з приводу порушення прав людини у Росії

Рада звернеться до світу з приводу порушення прав людини у Росії

1330
Ukrinform
Народні депутати на пленарному засіданні у четвер, 17 листопада, планують звернутися до світу щодо підтримки в'язнів сумління в Російській Федерації й засудження порушень прав людини в Росії, а також розглянути законопроекти з питань інфраструктури та щодо запобігання домашньому насильству.

Про це йдеться у порядку денному засідання, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Зокрема, до сесійної зали винесено проект постанови про Звернення Верховної Ради  до ООН, Європейського Парламенту, ПАРЄ, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, міжнародних правозахисних організацій, світових лідерів та всіх членів міжнародного співтовариства щодо підтримки Ільдара Дадіна та інших в'язнів сумління в Російській Федерації і засудження численних порушень прав людини на території РФ.

Парламентарії планують також ратифікувати Конвенцію Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашнього насильства та боротьбу із цими явищами, а також ще кілька взаємопов'язаних законопроектів.

Для включення до порядку денного сесії винесено проект постанови про заходи захисту національних інтересів, національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України, протидії терористичній діяльності щодо застосування персональних санкцій до екс-президента Віктора Януковича та ще 20 близьких до нього осіб.

Крім того, на розгляд ВР винесено низку законопроектів з регулювання діяльності у сфері транспорту та дорожнього будівництва, серед яких - про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення механізму фінансування дорожньої галузі; щодо впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті; про внутрішній водний транспорт тощо.

У другому читанні народні депутати розглянуть також проекти законів про ЖКП та бізнес-омбудсмена.

Для повторного розгляду з пропозиціями Президента до сесійної зали винесено законопроект про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування суб'єктів господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>