Гройсман обговорив співпрацю з новим послом Польщі

Гройсман обговорив співпрацю з новим послом Польщі

Фото
1073
Ukrinform
Прем’єр-міністр Володимир Гройсман зустрівся із Надзвичайним і Повноважним послом Республіки Польща в Україні Яном Пєкло, який нещодавно розпочав дипломатичну місію в Україні. Сторони обговорили шляхи інтенсифікації двосторонньої співпраці країн.

Про це повідомляє у п'ятницю Урядовий портал.

"Хотів би, щоби результатом нашої роботи стало національне зближення наших країн, поглиблення нашої співпраці", - наголосив Гройсман.

Прем’єр-міністр підкреслив, що Польща є стратегічним партнером України.

Зустріч Прем'єр-міністра України з послом Польщі

Фото: Сироткіна Анастасія.

"Багато років поспіль традиційно відносини наших двох країн є дуже дружніми і стратегічними не тільки на державному, а й на місцевому рівні. Тому, я вважаю, наше спільне завдання - поглибити цю співпрацю, реалізувати усі потенційні можливості", - зазначив Гройсман.

Голова українського уряду зазначив, що під час роботи 26-го Економічного форуму у Криниці-Здруй у вересні провів переговори з головою Ради міністрів Республіки Польща Беатою Шидло.

Гройсман також зауважив, що необхідно провести  засідання двосторонньої Міжурядової комісії з питань економічного співробітництва.

Співрозмовники підкреслили перспективність та стратегічну важливість взаємодії України і Польщі у багатьох сферах, зокрема з питань торговельно-економічного, інфраструктурного та транскордонного співробітництва.

"Завдань у нас є багато. Я покладаю надію на те, що ми зможемо з вами ефективно використати наявні інструменти щодо поглиблення такої співпраці. Інвестиції, бізнес, культурний обмін, торговельні відносини – ми все це маємо використати на 100%", - зазначив Гройсман.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-