Росія руйнує Європу - посол Україні в Австралії

Росія руйнує Європу - посол Україні в Австралії

1540
Ukrinform
Російська Федерація стала загрозою практично для всіх сусідніх країн.

Про це заявив Надзвичайний і Повноважний Посол України в Австралії Микола Кулініч під час публічної лекції у Центрі європейських студій Університету Монаша в Мельбурні, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Російська Федерація перестала бути хорошим сусідом і партнером, ставши замість того загрозою для практично всіх країн, розташованих уздовж її кордонів... Вона змусила інші країни світу думати про свою власну безпеку шляхом розширення існуючих військово-політичних союзів і нарощування військової потужності, які до недавнього часу здавалися анахронізмом холодної війни», - наголосив Кулініч.

«Після розпаду Радянського Союзу усі країни отримали можливість інтегруватися до нової Європи. І Європа відкрила свої двері для всіх, включаючи Росію. Росія була прийнята у серце НАТО, через схвалення Акта Росія-НАТО та заснування Ради Росія-НАТО... Однак вона використала це зближення не для зміцнення Європи, а для її руйнування», - наголосив Кулініч.

За його словами, доки Європа і світ не об’єднаються у єдиній відповіді путiнському режиму, доти РФ буде руйнувати європейську єдність, підриваючи існуючий світопорядок і схиляючи світ до нової Холодної війни.

Фото: 112.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-