Клімкін вірить, що голландські політики припинять "популістські ігри"

Клімкін вірить, що голландські політики припинять "популістські ігри"

1155
Ukrinform
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін вірить, що політична і юридична  формула ратифікації Нідерландами Угоди про асоціацію Україна-ЄС буде знайдена.

Про це він заявив на брифінгу в п'ятницю, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ситуація, коли внутрішні політика і ставлення до Євросоюзу, а й іноді гра на популістських настроях безпосередньо шкодить іміджу Євросоюзу, є дуже небезпечною, тому ми будемо продовжувати роботу. Чи це буде зроблено до виборів у Нідерландах, чи буде зроблено після виборів, звичайно, політична і юридична формула (ратифікації Угоди. - Ред.) буде знайдена», - сказав Клімкін.

Він зазначив, що питання ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС є питанням внутрішньої політики для Нідерландів.

Окрім того, за словами Клімкіна, це питання спільної відповідальності Європейського Союзу, оскільки Угода про асоціацію була розроблена і підготовлена за схваленим Євросоюзом мандатом і була ратифікована, у тому числі парламентом Нідерландів.

Міністр зауважив, що зараз внутрішня політична ситуація характеризується критичним ставленням частини жителів країни не до України, а до Європейського Союзу, і бажанням деяких політиків показати, що Нідерланди можуть впливати на рішення ЄС, і це дійсно шкодить ратифікації.

Клімкін повідомив, що сьогодні має відбутися ще одне засідання уряду Нідерландів, на якому буде прийнято рішення або продовжити консультації стосовно ратифікації Угоди, у тому числі у Брюсселі, щоб знайти взаємоприйнятну формулу і йти далі до виборів, які відбудуться 15 березня, або залишити це питання на час після виборів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-