Кремль навмисно дестабілізує європейську безпеку – МЗС України

Кремль навмисно дестабілізує європейську безпеку – МЗС України

1852
Ukrinform
Військова агресія Росії проти України з використанням регулярних збройних сил, озброєних сучасними видами зброї та боєприпасами, завдала значної шкоди існуючій системі контролю над звичайним озброєнням.

Про це заявив директора Департаменту міжнародної безпеки Міністерства закордонних справ України Сергій Шутенко на загальних дебатах Першого комітету ГА ООН, інформує прес-служба МЗС.

"Росія продовжує масове переміщення військових вантажів на нашу територію як до Криму, так і до східної України через підконтрольні Кремлю канали, таким чином, навмисно дестабілізуючи не тільки субрегіональну, але й усю європейську безпеку і повністю ігноруючи наполегливі заклики міжнародного співтовариства встановити ефективний прикордонний контроль", - зазначив Шутенко.

За його словами, існують численні фотодокази озброєння і військової техніки на території України, які мають тільки російські сили.

"Ми не маємо права закривати очі на незаконні поставки звичайного озброєння з Російської Федерації в Україну", - підкреслив Шутенко.

Він також відзначив, що Україна засуджує проведення військових навчань "Кавказ 2016", які проводяться на окупованих територіях і поблизу кордону України.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-