Через "фе" на адресу слідства щодо МН17 Нідерланди викликали "на килим" посла РФ

Через "фе" на адресу слідства щодо МН17 Нідерланди викликали "на килим" посла РФ

3237
Ukrinform
МЗС Нідерландів викликав російського посла через критику на адресу країни у зв'язку з оприлюдненими 28 вересня результатами розслідування катастрофи рейсу МН17.

Про це повідомляє телерадіокомпанія RTL Nieuws.

"Замість того щоб затемняти ситуацію і сіяти сумніви, Росія має - оскільки були представлені переконливі докази - поважати представлені результати", - заявив глава МЗС Нідерландів Берт Кундерс.

Російського посла в Гаазі Олександра Шульгіна викликали після критичних заяв РФ на адресу розслідування катастрофи.

Як відомо, раніше прес-секретар МЗС РФ і російське міністерство оборони поставили під сумнів якість розслідування і його незалежність.

Кундерс у досить жорстких висловлюваннях дав зрозуміти російському послу, що критика такого роду неприйнятна. На додаток глава МЗС Нідерландів закликав Росію продовжувати співпрацю зі слідством з метою встановити і притягнути винних до суду.

28 вересня нідерландські слідчі підтвердили, що ракетний комплекс "Бук", з якого був збитий літак Малайзійських авіаліній МН17, був доставлений з Росії і після запуску ракети з окупованої території вивезений назад у РФ. За інформацією голландського прокурора Фреда Вестербеке, запуск було здійснено з території біля міста Первомайськ, яка у момент катастрофи знаходилася під контролем бойовиків.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-