Путін спробував виправдати анексію Криму

Путін спробував виправдати анексію Криму

10108
Ukrinform
Посол України в Киргизькій Республіці Микола Дорошенко на засіданні Ради голів держав-учасниць СНД у Бішкеку порушив питання про приналежність Криму.

Про це пише LB.ua.

Виступаючи перед президентами, серед яких був і Путін, Дорошенко вказав на особливу позицію України щодо двох пунктів порядку денного: головування Росії в СНД в 2017 році і перепису населення в країнах СНД, який планується на 2020 рік.

"З огляду на те, що Росія порушила норми міжнародного права, анексувала частину території України та сприяє військовому конфлікту на сході України, українська сторона не сприймає передачу головування", - заявив Дорошенко.

Те ж саме, додав Дорошенко, стосується і участі Криму в перепису. "Якщо під час перепису РФ проведе і врахує населення, яке проживає на території України, анексованої РФ, результати перепису ми рахуватимемо нікчемними", - сказав він.

Після цього Путін попросив репліку. "Росія нічого не анексувала. Все, що сталося з Кримом - результат протиправних дій певних політичних сил в Україні, які довели справу до державного перевороту", - заявив він.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-