У БПП вважають усунення Путілова "замахом на конституційний лад"

У БПП вважають усунення Путілова "замахом на конституційний лад"

1754
Ukrinform
Народний депутат від фракції "Блок Петра Порошенка" Павло Різаненко заявляє про незаконну спробу депутатів Херсонської обласної ради змістити свого голову Андрія Путілова з посади.

Про це він сказав на прес-брифінгу із приводу подій у відомстві.

"Була спроба незаконним чином змістити керівництво обласної ради. Ніхто не відмовляє депутатам вносити до порядку денного сесії ті чи інші проекти рішень. Але все це має відбуватися відповідно до закону про місцеве самоврядування й регламент", - цитує Українська правда.

Він вважає, що депутати протизаконно проголосували за продовження сесії облради, на якій усунули з посади Путілова, після того як сесія була закрита головою відповідно до регламенту.

Різаненко зазначив, що цей злочин може кваліфікуватися як незаконне присвоєння владних повноважень і повалення конституційного ладу.

Він додав, що ініціюватиме зустріч із президентом Петром Порошенком й доповідатиме із приводу цієї події.

Як повідомляв Укрінформ, частина депутатів Херсонської обласної ради після закриття головою облради Андрієм Путіловим у п'ятницю сесії обласної ради вирішила продовжити роботу цієї сесії і проголосувала за звільнення Андрія Путілова з посади голови обласної ради.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>