ЄС попередньо схвалив продовження антиросійських санкцій

ЄС попередньо схвалив продовження антиросійських санкцій

Укрінформ
У середу Комітет постійних представників країн-членів при Раді Євросоюзу на рівні послів погодив питання про продовження персональних санкцій, запроваджених проти російських, українських та кримських осіб, які причетні до посягання на незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Про це власному кореспонденту Укрінформу повідомив співробітник керівної інституції Євросоюзу.

"Комітет постійних представників підтвердив намір Ради ЄС продовжити на подальші шість місяців - до 17 березня 2017 року - застосування обмежувальних заходів проти осіб та установ, які причетні до посягання на територіальну цілісність, суверенітет і незалежність України", - сказав співрозмовник агентства.

Йдеться про 146 осіб та 37 установ (компаній), перелік яких не зазнав змін.

Далі країни-члени повинні остаточно юридично затвердити це рішення за письмовою процедурою, що повинно статися до 15 вересня.

Як повідомлялося, до санаційного списку ЄС входить 146 осіб, включаючи російських посадовців, українських учасників терористичних організацій на Донбасі, а також кримських представників російського режиму, які причетні до посягання на незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України. До цих осіб застосована візова заборона для в'їзду на територію Євросоюзу, а також заблоковані активи на території країн-членів.

Крім того, у рамках санкцій на території ЄС заморожено активи 37 російських компаній.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-