Полк «Азов» вивели з Маріуполя

Полк «Азов» вивели з Маріуполя

1825
Ukrinform
Окремий загін спеціального призначення Нацгвардії «Азов» вивели із Маріуполя і перекинули в Запорізьку область, доручивши чергувати на блокпостах та спостережних пунктах поза зоною АТО.

Про це повідомила прес-служба «Азова».

«Азов дійсно виводять із Маріуполя. За наказом командування Національної гвардії України, частиною якої є ОЗСП АЗОВ 10 днів тому частина підрозділу була виведена в Запорізьку область для виконання абсолютно непритаманних завдань для спецпідрозділу. Командування НГУ не придумало нічого кращого, як поставити бійців АЗОВу чергувати на недіючих блокпостах та спостережних пунктах поза зоною АТО», - йдеться у заяві.

Водночас, речниця «Азова» Мар'яна Хомерікі уточнила в коментарі Громадському, що деякі підрозділи полку все-таки залишаться у Маріуполі.

«Там все ще залишаються наші бійці, але їхню кількість ми не можемо розголошувати, бо це військова таємниця. Але це правда, що більшість військових «Азову» зараз охороняє блок-пости в Запорізькій області, а також морські кордони. До того ж, техніки для роботи на воді нам не надали. Тому у бійців виникають запитання, чому підготовлений і професійний полк має охороняти бетон. З чим пов'язане таке рішення ми не знаємо, знаємо лише, що ініціатором був командувач НГУ. Але ми в будь-якому разі виконуємо наказ. Як довго це буде тривати, ми не знаємо», - сказала речниця.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-