Марчук: У святкові дні всі мусимо почуватися мобілізованими

Марчук: У святкові дні всі мусимо почуватися мобілізованими

1805
Ukrinform
Екс-голова Служби безпеки України генерал армії України Євген Марчук вважає, що Росія, аби зіпсувати святкування 25-річниці незалежності України, не обов'язково вдаватиметься до воєнної операції.

Про це він заявив у інтерв'ю Укрінформу.

"Для Росії дуже важливо зіпсувати нам святкування, причому не обов'язково якоюсь воєнною операцією. Я, відверто кажучи, не думаю що Росія зробить щось таке, що буде дуже легко розшифрувати, що це її рук справа, бо на такі очевидні речі Путіну зараз іти невигідно", - сказав Марчук.

Він додав, що їхнє поле для «творчості» з метою зіпсувати нам свято неймовірно широке, водночас, зазначив екс-голова СБУ, не треба через це під час свят нервувати і з підозрою на все дивитися.

"Слід зберігати спокій, але уважний - колись це називалося нормальна пильність, і  обов'язково в будь-якій формі відзначити це свято незалежно від того, де ви живете - у селі, на хуторі, в райцентрі чи у великому місті. Адже незалежна Україна зустрічає 25 років, чверть століття, воюючи з гігантом, з Росією, з сусідом - це взагалі тема для Шекспіра! Тому, ясна річ, кожному треба якось проявити свою позицію", - вважає Марчук.

За його словами, Росія хоче якраз того, щоб люди боялися і не йшли на свято, щоб на День незалежності до нас не приїхали відомі політики, лідери великих політичних партій і держав.

"З огляду на це експерти, які розуміються на цих справах, і себе я теж до них зараховую, акцентують увагу громадськості, але більше органів влади на необхідності підготовки до можливих провокацій. Зараз багато що залежить від громадян, і бажано, щоб на цих два-три дні кожний чоловік відчув себе добровільно мобілізованим", - закликав Марчук.

Повну версію інтерв'ю читайте на сайті Укрінформу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>