Чубаров чекає на законопроект про статус кримськотатарського народу цьогоріч

Чубаров чекає на законопроект про статус кримськотатарського народу цьогоріч

1184
Ukrinform
Рефат Чубаров сподівається, що законопроект про статус кримськотатарського народу як корінного і відповідні зміни до Конституції будуть розглянуті Верховною Радою  цього року.

Про це народний депутат України, голова Меджлісу кримськотатарського народу сказав під час круглого столу в Укрінформі, присвяченого корінним народам України.

"Ми намагатимемося робити все для того, щоб законопроект був розглянутий до кінця цього року. І не лише законопроект, а й ті зміни, які мають бути внесені до Конституції України. Принаймні, деякі кроки для цього ми зробили", - сказав Чубаров, відповідаючи на запитання кореспондента Укрінформу.

Він уточнив: щодо законопроекту, там дійсно є складнощі, пов'язані з ситуацією, в якій Україна опинилася у зв'язку з тимчасовою окупацією Криму.

"І тут треба нам вирішувати деякі питання кардинально, особливо ті, що стосуються взаємодії представницьких органів кримськотатарського народу з місцевою владою. Але ми працюємо над цим законопроектом. І будемо намагатися, щоб він усе-таки був розглянутий", - підкреслив Чубаров.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-