Савченко оголосила голодування

Савченко оголосила голодування

2508
Ukrinform
Народний депутат Надія Савченко оголошує голодування на знак протесту проти бездіяльності у звільненні полонених.

Про це вона заявила в ході прес-конференції у вівторок.

"Я спробувала багато методів боротися за хлопців, як боровся за мене світ. Тепер буду боротися за них так, як боролася за себе я. Одним із механізмів прискорення мого звільнення був протест голодом на бездіяльність української влади. Від сьогодні я знову оголошую голод на бездіяльність привладних всього світу щодо визволення українців із полону. Голод триматиму до дня позитивного результату", - заявила Савченко.

Як відомо, під час полону в РФ Савченко оголошувала голодування кілька разів. Останнє голодування її просив припинити Президент України Петро Порошенко.

За офіційними даними української влади, у в'язницях РФ утримуються 10 українських заручників, ще 109 людей перебуває в заручниках на окупованих територіях України.

Раніше в "ДНР" відхилили пропозицію Києва з обміну заручниками за принципом 50 бойовиків на 25 українських військових і готові лише обмінювати "всіх на всіх". При цьому, бойовики хочуть отримати 600 людей, місцезнаходження яких українській стороні невідомо, всі інші заклики та пропозиції Києва у "ДНР" також відхиляють.

Зазначимо, згідно з мінським домовленостями, обмін повинен відбутися саме за принципом "всіх на всіх" не пізніше п'ятого дня після відводу всього важкого озброєння на 50 км.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>