Порошенко особисто протестував спецзв’язок

Порошенко особисто протестував спецзв’язок

Відео
2592
Ukrinform
Президент України Петро Порошенко відвідав Державну службу спеціального зв'язку та захисту інформації (ДССЗЗІ), де ознайомився із можливостями сучасної комунікаційної технології захищеного зв'язку.

Про це інформує прес-служба глави держави.

"Глава держави випробував систему захищеного відеоконференцзв’язку, зателефонувавши голові Чернігівської обласної державної адміністрації Валерію Кулічу, який поінформував главу держави про поточну ситуацію в області", - йдеться у повідомленні.

Так, Президент зазначив, що використання захищеного конференцзв’язку розширює можливості ефективної координації та взаємодії з регіонами України та наголосив, що "в умовах війни інформація, яка буде передаватися цими каналами зв’язку, буде захищена від тих вух, для яких ця інформація не передбачена".

"Це створює нові можливості для покращення координації нашої роботи з регіонами. І не лише губернаторами. Коло абонентів в областях буде значно розширено", - підкреслив він.

Главі держави були продемонстровані виїзні вузли зв’язку та засоби урядового польового зв’язку. Окрема частина програми була присвячена перспективам нових інвестиційних проектів в Україні.

При цьому Порошенко наголосив, що ДССЗЗІ дуже активно проводить роботу по модернізації систем захисту інформації.

"Наприкінці 2013 – на початку 2014 років ситуація була жахливою. Ми мали повністю російське програмне забезпечення. Ми мали повністю відкритий доступ країни-агресора до усіх наших державних таємниць і фактично з нуля, з чистого аркушу, доводилося розробляти технічні та програмні засоби захисту інформації, забезпечити кардинальне переобладнання та перезавантаження систем конфіденційного зв’язку", - зазначив Президент.

Він також заявив про важливість співпраці Держспецзв’язку з Міністерством оборони, Службою безпеки України та прикордонниками щодо забезпечення захисту військового зв’язку та секретної інформації.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-