Порошенко розповів губернатору Каліфорнії про український ІТ-потенціал

Порошенко розповів губернатору Каліфорнії про український ІТ-потенціал

1459
Ukrinform
Президент України Петро Порошенко провів зустріч із губернатором Каліфорнії Джеррі Брауном.

Про це інформує прес-служба Президента.

"Глава Української держави подякував губернатору за його особисту роль в зміцненні американсько-українських зв’язків та реалізації важливих проектів у сфері безпеки, зокрема щодо проведення навчань в рамках співпраці між Національною гвардією України та Національною гвардією Каліфорнії та розбудови нової патрульної поліції", - йдеться в повідомленні.

Порошенко розповів про величезний потенціал нашої країни в сфері ІТ та сільського господарства та відзначив високу зацікавленість української сторони у співпраці в зазначених перспективних сферах та залученні інвестицій з Каліфорнії.

Він також наголосив, що штат Каліфорнія першим вшанував трагедію Голодомору 1932-33 років в Україні та встановив у 1986 році у Гранд-парку Лос-Анджелеса меморіал в пам'ять про мільйони загиблих українців, який сьогодні розповідає світові про злочини сталінського режиму.

Браун, у свою чергу, запросив Президента України відвідати США та ознайомитися з економічним потенціалом його штату, зокрема в сфері високих технологій та військово-промислового комплексу.

Штат Каліфорнія є світовим лідером в комп'ютерній галузі та сфері високих технологій. Сьогодні на території штату розташовані штаб-квартири найбільших у світі IT компаній, 18 з яких входять до рейтингу Fortune-500 та мають сукупний щорічний дохід біля $350 млрд.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-