Український ІТ-продукт йде в США та країни Європи

Український ІТ-продукт йде в США та країни Європи

2184
Ukrinform
Торік ІТ-сектор економіки України експортував послуг на 1,6 млрд доларів. Серед основних замовників ІТ-продуктів українських фахівців - США, Європа та скандинавські країни.

Про це повідомляє прес-служба МЕРТ за підсумками зустрічі віце-прем'єр-міністра - міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва з радниками міжнародних інвесторів в ІТ-галузь України. 

"Міжнародна спільнота високо цінує українських ІТ-фахівців, серед основних замовників ІТ-продуктів українських фахівців є США, Європа, скандинавські країни. Лише у 2015 році ІТ-сектор економіки експортував послуг на 1,6 млрд доларів США (за даними НБУ)", - йдеться в повідомленні.

У Мінекономрозвитку зазначають, що позитивні результати роботи уряду щодо розвитку ІТ-сектору відзначив партнер глобальної дослідницької компанії ISG Сампат Кумар (Індія). Його колега, директор із досліджень у галузі ІТ-сервісів компанії 451 Research Кеті Рінг відзначила, що американські компанії незмінно високо оцінюють український ІТ-продукт та високий фаховий рівень українських ІТ-фахівців. Пані Рінг підкреслила, що від імені найбільших міжнародних компаній списку Fortune 500 вона рада відзначити реальну перспективу збільшення експортних замовлень на українські ІТ-технології в багатьох галузях економіки.

У Мінекономрозвитку зауважують, що в ІТ-індустрію України залучено понад 90 тисяч працівників, найбільші ІТ-центри країни зосереджені у Києві, Одесі, Львові, Дніпрі, Харкові.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>