Гройсман: В Україні ніколи не було внутрішніх конфліктів

Гройсман: В Україні ніколи не було внутрішніх конфліктів

Укрінформ
В Україні за всі роки Незалежності ніколи не було ніяких внутрішніх конфліктів і те, що відбувається зараз, нав'язане виключно ззовні.

Про це Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив під час виступу в понеділок ввечері перед німецькими політиками і бізнесменамі на зустрічі, організованій Фондом Кербера, передає кореспондент Укрінформу.

“В Україні ніколи не було внутрішніх конфліктів з моменту Незалежності. Все, що відбувається на сході України, в Криму, все це відбувається - ред.) під збройним натиском армії РФ", - підкреслив прем'єр.

За його словами, сьогодні люди на Донбасі знаходяться в полоні.

“Коли ми говоримо про агресію, ми говоримо не тільки про війська, це військова, економічна, енергетична агресія. І пропаганда", - підкреслив Гройсман.

Він нагадав про 1,7 млн людей, які переїхали жити на неокуповані території і про тих, хто з різних причин не зміг це зробити. Вони всі – українці, акцентував прем'єр. І для широкої реінтеграції Донбасу потрібен "тільки діалог і спілкування", а також і механізми, які необхідно створити, в тому числі законодавчі інструменти. До них відноситься і Закон про особливості управління на окремих территорях України, зазначив глава уряду, при цьому наголосивши, що в Конституції немає жодного слова про автономію Донбасу.

"Реінтеграцію можна буде здійснити лише тоді, коли цивілізований світ змусить агресора піти", - сказав Гройсман.

“Зовнішній ворог хоче нас знесилити, зробити нас слабкими, а ми повинні бути єдиними і сильними", - закликав співрозмовників до єдності політик, запевнивши, що Україна завжди буде стояти на захисті європейських цінностей та світу.

Гройсман в черговий раз закликав німців звернути увагу на те, що у Росії "немає ніякої поваги до взятих зобов'язань". Він також закликав не забувати про український Крим, який був мостом для світу і курортом, а таперь перетворився у військову базу зі зброєю, що несе загрозу всьому світу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-