Луценко пояснив, чому упевнений у новому прокурорі Львівщини

Луценко пояснив, чому упевнений у новому прокурорі Львівщини

802
Ukrinform
Генеральний прокурор України Юрій Луценко представив сьогодні у Львові нового прокурора області.

Про це повідомляє Управління зв'язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

"У четвер, 16 червня 2016 року, Генеральний прокурор України Юрій Луценко представив колективу прокуратури Львівської області нового керівника - старшого радника юстиції Юрія Квятківського", - йдеться у повідомленні.

Захід відбувся за участю голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки, керівництва органів влади, місцевого самоврядування, правоохоронних і судових структур, представників ЗМІ та громадськості.

Як зазначив у своєму виступі Луценко, серед основних завдань, які він ставить перед собою, є відновлення довіри суспільства до роботи прокурорів, і «відновлення довіри почнемо з себе». З метою викорінення корупції в прокурорських лавах започаткована перевірка на доброчесність: для цього кожен прокурор зобов’язаний заповнити анкету, в якій має чесно відповісти на низку запитань, що стосуються його діяльності та матеріальних статків. Роботу з очищення органів прокуратури очолить Петро Шкутяк, людина, яка пройшла війну і зробить усе для того, щоб ефективно виконати поставлене завдання, і в чесності якого можна не сумніватися, вважає Луценко.

Генпрокурор звернув увагу на низку недопрацювань обласної прокуратури. Зокрема, це стосується нерозкриття кримінальних проваджень про розкрадання коштів під час проведення Євро-2012 у Львові, привласнення посадовцями органів місцевого самоврядування земель під виглядом потреб для бійців АТО, проблеми Грибовицького сміттєзвалища.

Ю.Квятківського Луценко охарактеризував як професійну і цілеспрямовану людину: «Знаю його давно, ще з часів роботи в МВС, крім того, відгуки про його роботу у прифронтовій зоні мене задовольняють. І найголовніше, він не має жодних стосунків до місцевої еліти, що дозволить йому наводити порядок у регіоні».

Ю.Квятківський родом із Васильківського району Київської області. Закінчив Академію управління Міністерства внутрішніх справ України та з 1991 року розпочав свою діяльність на різних посадах в органах внутрішніх справ України. Працював слідчим та старшим слідчим відділів внутрішніх справ у місті Біла Церква Головного управління МВС України в Київській області, слідчим в особливо важливих справах відділу з розслідування злочинів, скоєних організованими групами, ГУ МВС України в Київській області. З 1997 по 2008 роки обіймав посади заступника та начальника районних та міських відділів Головного управління МВС України в Київській області, а в січні 2008 року призначений першим заступником начальника ГУ МВС України в Київській області, працюючи на цій посаді до березня 2010 року, після чого звільнився з органів внутрішніх справ. З березня по грудень 2014 року працював начальником слідчого управління ГУ МВС України в Київській та УМВС України в Херсонській областях.

В органах прокуратури - з квітня 2015 року, спершу на посаді заступника прокурора Київської області, пізніше на цій же посаді в прокуратурі Луганської області, яку згодом очолював.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-