Луценко хоче довести справу Януковича до кінця

Луценко хоче довести справу Януковича до кінця

1113
Ukrinform
Генпрокурор Юрій Луценко підтримує передання функцій прокуратури щодо здійснення слідства Національному антикорупційному бюро та Держбюро розслідувань, однак вважає, що найважливіші справи, у тому числі стосовно екс-президента Януковича, відомство має довести до кінця.

Про це він заявив на зустрічі з представниками конгресу США на чолі з головою комісії палати представників «Партнерство за демократію» Пітером Роскамом, повідомляє прес-служба ГПУ.

«ГПУ має довести до кінця старі справи. Головною з них є справа колишнього Президента України Віктора Януковича», - сказав Луценко.

Він підкреслив, що пріоритетами діяльності ГПУ є притягнення до відповідальності не лише високопосадовців, а й виконавців злочинних наказів усіх рівнів.

Водночас керівник Генпрокуратури висловив переконання, що мають бути однакові підходи до розслідування злочинів, вчинених як колишніми, так і нинішніми представниками влади.

«Завдання - не покарати лише якомога більшу кількість колишніх високопосадовців, а навпаки - притягнути до відповідальності значну кількість організованих злочинних угруповань, що здійснюють розкрадання», - підкреслив він.

Луценко також поінформував американських колег про кадрове оновлення ГПУ шляхом призначення нових заступників Генпрокурора та молодих керівників середньої ланки, які раніше не працювали у прокуратурі. Водночас, на думку глави ГПУ, мають бути збережені призначення в системі слідчих підрозділів, оскільки перед ними "одночасно стоять завдання як зламати систему, так і дати результат щодо покарання мафії".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-