У Мін’юсті підтвердили готовність забрати українських в’язнів із окупованого Криму

У Мін’юсті підтвердили готовність забрати українських в’язнів із окупованого Криму

1030
Ukrinform
У Міністерстві юстиції підтвердили готовність Києва забрати на материкову частину держави з окупованого Росією Криму в’язнів, що відбувають покарання, накладені ще українськими судовими органами.

Як заявила на телеканалі «Інтер» перший заступник міністра юстиції Наталя Севостьянова, Київ зробить усе можливе, щоб забрати на вільну частину України в’язнів із Криму.

Вона наголосила, що переговори про це ведуться вже два роки, тому її дуже здивувала недавня заява нової уповноваженої з прав людини в Росії про готовність передати владі України засуджених із Криму.

Як сказала Севостьянова, ніяких офіційних документів про готовність Росії передати в’язнів із окупованого Криму до Києва не надходило. Навпаки, наголосила вона, – за останні два роки російська сторона чинила всілякий спротив такій передачі.

Днями уповноважена Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська вже зверталася до недавно призначеної російської колеги Тетяни Москалькової з заявою про готовність розпочати активні дії для переміщення засуджених українців із території окупованого Росією Криму на материкову частину України.

Натомість російський омбудсмен стверджує, що Україна відмовляється забирати кримських в'язнів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-