Діаспора вдячна ЄС за підтримку України

Діаспора вдячна ЄС за підтримку України

1015
Ukrinform
Світовий конгрес українців вітає Заключну заяву та рекомендації засідання Парламентського комітету Асоціації ЄС-Україна, які ще раз підтвердили незмінну підтримку Євросоюзом України.

Про це заявив президент Світового конгресу українців Євген Чолій.

“Світовий конгрес українців вітає Заключну заяву і рекомендації Парламентського комітету Асоціації ЄС-Україна як сильне підтвердження підтримки євроінтеграції України і визнання того, що імперіалістичні дії Російської Федерації є загрозою для загальної безпеки Європи та що санкції проти Росії повинні бути збережені до того часу, поки вона повністю не виконає Мінські угоди”, - заявив Чолій.

Нагадаємо, що засідання Парламентського комітету Асоціації ЄС-Україна пройшло у Брюсселі на початку цього тижня під спільним головуванням Андрея Пленковича від Європейського Парламенту та Ірини Геращенко від Верховної Ради України. Комітет ще раз підтвердив свою рішучу підтримку суверенітету і територіальної цілісності України, засудив агресивну і експансіоністську політику Росії в Криму і Східній Україні, акцентував на “серйозних наслідках цього конфлікту для загальної безпеки в Європі” та наголосив, що обмежувальні заходи, які ЄС запровадив до Російської Федерації, “повинні залишатися в силі до повного виконання Мінських угод”.

Парламентський комітет відзначив, що негативний результат консультативного референдуму в Нідерландах “не повинен бути використаний на шкоду здійсненню амбітної програми ЄС‑Україна і європейських прагнень України” та наголосив на необхідності продовжувати тимчасове застосування Угоди про асоціацію між ЄС і Україною, у тому числі й Поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі.

Парламентський комітет також заохочував до скасування візових вимог громадянам України для короткострокового перебування в інституційно “найкоротший період” та наголосив, що “Україна не представляє міграційної загрози для ЄС і в той же час є надійним партнером ЄС в сфері міграції”.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-