Безсмертний вийшов з переговорів у "мінському форматі"

Безсмертний вийшов з переговорів у "мінському форматі"

4387
Ukrinform
Представник України в політичній підгрупі на переговорах у "мінському форматі" Роман Безсмертний у четвер повідомив іншим сторонам, що виходить із переговорів.

Про це Безсмертний розповів в інтерв’ю "Європейській правді".

"Я вирішив для себе та проінформував усіх причетних – від тих, хто бере участь у технологічному забезпеченні процесу, і до Президента, – що завершую цей етап у своєму житті", - сказав він.

За його словами, до складу підгрупи було введено нового представника України - Ольгу Айвазовську. Очікується, що вона перебере функції, які виконував Безсмертний. "Нині все сконцентроване навколо виборів, де вона є фахівцем", - пояснив політик.

Безсмертний також зазначив, що мав певні протиріччя з Президентом Петром Порошенком: "У нас було кілька розмов, про які я не знаю, чи вони були приємні для Президента, але для мене вони були неприємними. І виходячи з аналізу ситуації, яка склалася, і підходів до розв’язання питань по Донбасу".

"На технічному рівні я мав всю необхідну інформацію... Але є прогалини в питаннях, пов’язаних зі стратегічною метою. А це впливає на тактику поведінки за столом переговорів", - розповів він про проблеми під час роботи групи.

Як відомо, Безсмертний був представником України в "політичній підгрупі" – саме він вів перемовини про умови виборів на окупованих територіях та про можливість чи неможливість внесення змін до Конституції.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?> */ ?>