У Раді "зависли" законодавчі зміни про цивільного генпрокурора

У Раді "зависли" законодавчі зміни про цивільного генпрокурора

1460
Ukrinform
Законопроект про зміни до закону про прокуратуру, схвалений напередодні комітетом, не включено у порядок денний сьогоднішнього засідання Верховної Ради. З цього питання у парламенті відбудеться нарада.

Про це Українській правді повідомив народний депутат Антон Геращенко.

"Сьогодні у Раді під час перерви буде нарада, після якої буде прийнято рішення про те, чи буде прийнято цей закон (про зміни до закону про прокуратуру. – Ред.). Якщо політичного консенсусу не буде, то він сьогодні не буде виноситися на голосування", - сказав Геращенко.

Як відомо, у Раду було внесено два законопроекти про внесення змін до закону про прокуратуру.

Водночас Геращенко зазначив, що фракція "Народного фронту" не має наміру підтримувати законопроект №4481 (Развадовського, Паламарчука), за який вчора проголосував профільний комітет. Крім того, за його словами, до альтернативного законопроекту №4469 (Алєксєєва, Князевича) у фракції також є низка зауважень.

Нагадаємо, у середу, 20 квітня, профільний комітет Верховної Ради схвалив законопроект №4481, який дозволяє очолити ГПУ людині без юридичної освіти.

Коаліція пропонує на посаду генпрокурора глава фракції БПП Юрія Луценка, котрий не має юридичної освіти  та досвіду. Сам же Луценко заявив, що розчарований тим, що комітет схвалив законопроект 4481, а відхилив законопроект 4469 (Алєксєєва, Князевича).

Тим часом єврокомісар з політики сусідства і переговорів про розширення Йоганнес Ган на брифінгу у Києві заявив, що Генпрокурором України має стати особа, обізнана у юриспруденції і з юридичним досвідом.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-