Порошенко відреагував на "офшорний скандал"

Порошенко відреагував на "офшорний скандал"

2551
Ukrinform
Президент України Петро Порошенко заявляє, що серйозно ставиться до декларування своїх статків.

Про це він заявив у Фейсбуці.

"Я перша посадова особа в Україні, яка серйозно ставиться до декларування своїх статків, сплати податків і питання конфлікту інтересів, які вирішую в рамках українського законодавства та міжнародного приватного права", - зазначив глава держави.

За словами Порошенка, ставши Президентом він "відійшов від управління активами, доручивши цю справу відповідним консалтинговим та юридичним компаніям".

"Очікую, що вони нададуть вичерпні пояснення для української та міжнародної преси", - додав він.

Як повідомляв Укрінформ, у неділю ввечері, 3 квітня у ЗМІ була поширена інформація з посиланням на документи юридичної компанії Mossack Fonseca стосовно "панамських офшорів", якими володіють багато впливових людей з усього світу. У списку також значаться й низка українських державних діячів, у тому числі Президент Петро Порошенко.

Як повідомив прокурор ГПУ Владислав Куценко, Генпрокуратура провела попередній аналіз інформації щодо причетності Президента до так званих "панамських офшорів", але складу злочину в ній не знайшла.

У Національному антикорупційному бюро заявили з цього приводу, що не мають повноважень на здійснення розслідування щодо чинного глави держави.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>