Гройсман каже, що на цьому тижні нової коаліції не буде

Гройсман каже, що на цьому тижні нової коаліції не буде

Укрінформ
На даний момент ведуться переговори про створення коаліції між БПП, "Народним фронтом" і "Батьківщиною". Очевидно, що на поточному тижні це вже не відбудеться.

Про це повідомив спікер Верховної Ради Володимир Гройсман в коментарі телеканалу "112 Україна".

Відповідаючи на питання, чи встигне парламент вирішити політичну та урядову кризу на цьому тижні, Гройсман сказав: "Я думаю, що тут питання не до парламенту, а до коаліції".

"Сьогодні ведуться переговори про створення такої коаліції між БПП, НФ, "Батьківщини" щодо тих принципів, на яких могли б об'єднатися фракції в коаліцію. Очевидно, що на цьому тижні це вже не відбудеться. Але я хочу сказати, що важливо не тільки створити коаліцію, створити уряд, а треба визначити принципи, на базі яких буде працювати коаліція, як професійно буде створено новий уряд, яка програма буде затверджена на базі коаліційної угоди. На ці питання треба дати відповідь. Бо щось створити, щоб нічого не робити – це найлегше завдання і традиція української політики", – сказав спікер.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко у ході форуму "Боротьба України за волю, яка триває" в будівлі Конгресу США заявив, що очікує виходу з політичної кризи в країні до кінця цього тижня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-