В СБУ розповіли про фантазії Краснова щодо переслідувань

В СБУ розповіли про фантазії Краснова щодо переслідувань

Укрінформ
Заява голови цивільного корпусу "Азов" Станіслава Краснова про затримання співробітниками Служби безпеки України, що є начебто помстою кримських співробітників СБУ за його діяльність в організації блокади Криму, є вигаданою.

Про це під час брифінгу в середу сказав керівник апарату голови Служби безпеки України Олександр Ткачук, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Моя особиста думка, що оцю фантазію про те, що Краснова переслідують кримські співробітники СБУ і це їх особиста помста, він придумував десь находу, можливо зі своїм куратором Голоскоковим. Це повна маячня", - сказав Ткачук.

Він додав, що в СБУ є докази, які дають службі стовідсоткову переконаність у винуватості Краснова.

"У нас будь-яких сумнівів щодо його вини в цій справі немає. Ми представляємо сторону обвинувачення, і ... ми маємо сильний кейс проти нього, який підкріплений доказами різного роду і доказами свідків, що дає нам уявлення про те, чим він займався", - додав Ткачук.

Пояснюючи поточну роботу слідства, Ткачук відмітив, що на сьогодні тиск на СБУ в цій справі зменшився.

"Дещо зменшилася кількість політичного тиску чи тиску окремих осіб в тому числі на Службу безпеки України та на органи правосуддя, щоб вони змогли виважено розібратися в цій справі", - сказав Ткачук.

Керівник апарату голови Служби безпеки України натякнув, що інформація про Краснова отримувалась і від служби зовнішньої розвідки, проте, спираючись на нерозголошення в цій справі, не уточнив деталі співпраці.

"У справі Краснова ми дуже тісно співпрацюємо з усіма державними органами, які можуть бути джерелом у цій справі. В нас історично дуже добрі відносини зі службою зовнішньої розвідки. Ми з ними постійно обмінюємося інформацією. Стосовно цієї справи я не можу розголошувати деталі", - зазначив Ткачук.

Відповідаючи на запитання журналіста, чи підтвердився факт побоїв Краснова під час утримання, Ткачук сказав, що йому не відомо про підтвердження побиття.

"Знаю точно, що військова прокуратура здійснювала перевірку цих заяв (щодо побиття Краснова. - Ред.). Чим закінчилася ця перевірка, мені невідомо", - зазначив Ткачук.

Як повідомляв Укрінформ, вночі проти 28 лютого Краснова разом з активісткою Оксаною Шелест затримали співробітники СБУ. Пізніше, 29 лютого, керівник апарату голови СБУ Олександр Ткачук на брифінгу заявив, що Краснов співпрацював з російськими спецслужбами.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-