Учасники блокади Криму заступають на офіційне чергування

Учасники блокади Криму заступають на офіційне чергування

1923
Ukrinform
Громадське формування «Аскер», що складається з учасників блокади Криму, розпочне спільне з Держприкордонслужбою України несення служби в контрольних пунктах в'їзду/виїзду на адміністративному кордоні з Кримом

Про це в коментарі Крим.Реалії розповів голова Генічеської райдержадміністрації Олександр Воробйов.

«Завтра приступають до несення служби представники «Аскер», на посилення прикордонної та митної служб. Отримали всі дозволи, все узгоджено. У нас йде посилення адмінкордону в повному обсязі. Якраз із початком командно-штабних навчань», – зазначив він.

20 вересня 2015 року почалася безстрокова акція із блокування вантажного транспорту, що прямує до Криму з продуктами і товарами, ініційована лідерами кримських татар.

У середині січня 2016 року акція з блокади Криму змінила формат. Її учасники готувалися до спільного з українськими прикордонниками несення служби в складі об'єднання «Аскер». Спікер Держприкордонслужби України Олег Слободян розповів, що заліки за результатами спецпідготовки склали 33 з 60 активістів.

За словами Слободяна, функції в активістів консультативні. Вони не матимуть права безпосередньо втручатися в роботу контрольних служб на адмінкордоні з Кримом, спільно з ними перевіряти документи або оглядати багаж.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-