Литва внесла до "чорного списку" чотирьох журналістів з РФ

Литва внесла до "чорного списку" чотирьох журналістів з РФ

748
Ukrinform
Влада Литви внесли чотирьох російських журналістів у список небажаних осіб.

Як пояснила свої дії литовська влада, дов "чорного списку" знімальна група ВДТРК на чолі з кореспондентом Павлом Зарубіним потрапила у зв'язку з можливою загрозою національної безпеки. Російських журналістів попросили залишити Литву, повідомляє Эхо Москвы.

Знімальна група разом зі співробітниками міграційної служби Литви наразі перебуває у готелі. За законом виїхати з країни вони мають за 48 годин. Але в міграційній службі підкреслили: поїхати з Литви росіянам необхідно найближчим рейсом із Вільнюса до Москви.

Журналісти опинилися в "чорному списку" після переслідування опозиційного політика Гаррі Каспарова, який приїхав на щорічний Форум вільної Росії у передмісті Вільнюса. Співробітники ВДТРК наполегливо намагалися взяти інтерв'ю у Каспарова, незважаючи на те, що політик категорично відмовився спілкуватися. Федеральний телеканал показав епізод інциденту, коли опозиціонер спробував відштовхнути кореспондента. А потім Каспаров попросив адміністрацію готелю викликати поліцію, щоб вона розібралася з «провокаторами КДБ».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>