Порошенко підписав закон про "посольство" НАТО в Україні

Порошенко підписав закон про "посольство" НАТО в Україні

1088
Ukrinform
Президент України Петро Порошенко підписав Закон "Про ратифікацію Угоди між Урядом України та Організацією Північноатлантичного договору про статус Представництва НАТО в Україні".

Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

"Зазначена Угода передбачає заснування Представництва НАТО в Україні, яке складатиметься з Офісу зв'язку НАТО та Центру інформації та документації НАТО. Нова дипломатична установа та її персонал отримає привілеї, імунітети та сприяння, що надаються дипмісіям відповідно до Віденської конвенції про дипломатичні зносини 1961 року", - йдеться у повідомленні.

Документ був підписаний 22 вересня 2015 року під час візиту в Україну Генерального секретаря Північноатлантичного Альянсу Єнса Столтенберга.

Також, згідно з Угодою, передбачається звільнення від податків, митних та інших зборів, кількісних обмежень діяльності у рамках проектів, що реалізуються в Україні за рахунок фінансування НАТО (зокрема, це стосуватиметься ввезення та вивезення товарів, контрактів на придбання товарів та послуг для проектів у рамках трастових фондів, наукових, освітніх та інших програм).

Представництво НАТО сприятиме посиленню та розширенню участі України у всіх формах співробітництва, узгоджених між Україною та НАТО, включаючи надання дорадчої допомоги.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-