Міськрада Сєверодонецька теж визнала Росію агресором

Міськрада Сєверодонецька теж визнала Росію агресором

1825
Ukrinform
На черговій сесії Сєверодонецької міської ради депутати більшістю голосів визнали Російську Федерацію країною-агресором.

Про рішення сесії кореспондента Укрінформу повідомив депутат міської ради від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Сергій Самарський.

«Сесія пройшла нормально. Розглядалися всього два питання, і з обох було знайдено консенсус. Ми їх «продавили». Більшістю голосів депутати, нарешті, визнали Росію країною агресором. А другим рішенням звання «Почесний громадянин міста Сєверодонецька» були позбавлені Олександр Єфремов і Олексій Кунченко», - розповів Самарський.

Сьогоднішня сесія була першою черговою після того, як 16 лютого депутати міської ради на позачергових зборах позбавили повноважень діючого мера Валентина Казакова, а через декілька днів на другій - позачерговій прийняли звернення до Президента, Прем'єр-міністра, Держказначейства і голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

Нововведенням стало рішення депутатів проводити сесію не в тісному сесійному залі міської ради, а в Міському палаці культури, куди були «запрошені» працівники, переважно, бюджетних організацій. Уперше ж усіх гостей на вході реєстрували в спеціальних списках.

Спікер сесії не назвав кількість депутатів, які зареєструвалися, проте оголошував результати голосування. З першого питання за визнання Росії країною-агресором «за проголосували 19 осіб, проти двоє і двоє утрималися».

Набагато більше - 24 людини - проголосували за позбавлення Єфремова і Кунченка звання почесних громадян. Що дивує, оскільки Олексій Петрович Кунченко близько десяти років керував містоутворювальним підприємством Сєверодонецька - хімічним об'єднанням «Азот», і багато депутатів тісно з ним пов'язані.

Водночас порядок денний сесії, оприлюднений на офіційному сайті міськради, містить 147 пунктів, але серед них немає тих, що були сьогодні розглянуті.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-