Порошенко: Українці не підтримали провокаторів

Порошенко: Українці не підтримали провокаторів

3255
Ukrinform
Українці довели свою відповідальність, не підтримавши провокаторів так званого "третього майдану".

Про це у понеділок на брифінгу у Вінниці заявив Президент України Петро Порошенко.

"Субота, як і неділя, - це був день пам’яті загиблих, поранених, віддання їм шани і поваги, це був день нашої Революції Гідності. І левова частина киян, і тих, хто приїхали віддати цю шану і повагу, чітко відповідали назві революції та Дню Гідності. Звичайно, що кремлівській пропаганді дуже хотілось, щоб цей день пройшов інакше. Саме тому вони вже заздалегідь заготували лозунги або "Майдан 3:0", або "третій Майдан". Але ця провокація в них не вийшла. Бо незважаючи на об’єктивні труднощі, недоліки, українці дуже відповідальні", - сказав Порошенко.

За його словами, це яскравий доказ того, що Майдан і Революція Гідності були зроблені саме відповідальними людьми, які прагнуть, щоб Україна реформувалася, цінності Майдану були імплементовані, щоб Україна рухалася в Європу.

"Як на мене, символом вчорашнього дня стало народне зібрання на Софії, яке в десятки разів перевищило будь-яку кількість провокаторів. Зібрання, яке прийшло захистити Національну поліцію. Підкреслюю, не якогось окремого поліцейського. Це не означає, що народ України не бачить ті чи інші недоліки, але вони захищають реформи, бажають, щоб вони успішно реалізовувались", - сказав Президент.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-