В СБУ вважають безпідставними звинувачення Саакашвілі

В СБУ вважають безпідставними звинувачення Саакашвілі

1559
Ukrinform
Заяву Міхеїла Саакашвілі про оголошену його команді війну в СБУ вважають некоректною і безпідставною.

На цьому наголосили керівник Одеського облуправління СБУ Сергій Батраков і військовий прокурор Південного регіону України Максим Якубовський, які у четвер провели брифінг.

"Оприлюднені звинувачення з боку Саакашівілі на адресу СБУ некоректні та безпідставні", - підкреслили  Батраков та Якубовський.

Відповідаючи на запитання кореспондента Укрінформу про правову кваліфікацію дій співробітників Чорноморського міськвідділу поліції, яких звинувачують у катуванні затриманого громадянина, Якубовський заявив, що нікого з поліцейських міста Чорноморськ прокуратурою чи СБУ не затримано, нікому з них також не повідомлено про підозру. Затримання двох громадян було здійснено поліцією в рамках розслідування кримінальної справи про розбій.

Водночас Батраков уточнив, що співробітники СБУ мають факти про незаконне затримання поліцейськими двох громадян та застосування заборонених методів отримання зізнання у скоєнні злочинів. Однак він не навів подробиць, які саме заборонені методи було застосовано поліцейськими, не повідомив також, скільки співробітників поліції причетні до застосування тортур.

Нагадаємо, голова Одеської облдержадміністрації Саакашвілі заявив, що за ним і членами його команди організовано стеження з боку структур СБУ.

"Після того, як ми закрили СБУшникам джерела корупційних доходів в Одесі,  вони вирішили оголосити нам війну", - зазначив Саакашвілі.

Він також повідомив, що 17 лютого співробітники СБУ "вдерлися до Іллічівської поліції - звільняти заарештованого за розбій, багато разів судимого громадянина".

Як наголосив Саакашвілі, він "поінформував Президента про незаконні дії підлеглого безпосередньо йому органу" і має намір й надалі відкрито реагувати на всі факти, які вважатиме шантажем та свавіллям.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-