Абромавичус сказав, кого йому нав'язували у заступники

Абромавичус сказав, кого йому нав'язували у заступники

Укрінформ
Міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус назвав ім'я людини, яку йому нав'язували у заступники - це, за його словами, був виконавчий директор НАК "Нафтогаз України" Андрій Пасішник.

Про це міністр заявив в прямому ефірі ТСН.

"Приходив пан Пасішник. Тобто його охорона принесла в приймальню документи (на прийом на роботу). Хоча я йому сказав, що я не збираюся ніяких кадрових призначень робити до того, як буде зрозуміло, у якому складі далі рухається Кабінет міністрів. Але він дав мені зрозуміти СМСками (скрін-шоти збережені), що його кандидатура десь схвалена нагорі. Я запитав, хто конкретно взяв його у свою команду, то він назвав Ігоря Кононенка. І після цього мені подзвонили (з Адміністрації Президента) і сказали, що обов'язково в середу потрібно вносити цю кандидатуру (на призначення). У підсумку я попросив звільнити мене з цієї посади", - сказав Абромавичус.

Нагадаємо, міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус 3 лютого подав у відставку, заявивши про тиск з боку першого заступника голови фракції БПП у ВР Ігоря Кононенка.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-