Сьогодні Рада збереться на перше цьогорічне засідання

Сьогодні Рада збереться на перше цьогорічне засідання

1036
Ukrinform
Сьогодні, 26 січня, Верховна Рада збереться на перше цьогорічне засідання.

Пленарний тиждень Верховної Ради почнеться розглядом Постанови, яка перешкоджає ухваленню Закону України про проведення позачергових виборів Криворізького міського голови. Про це у своєму Facebook написала керівник прес-служби парламенту Ірина Кармелюк.

«На розгляд Верховної Ради буде винесено законопроект щодо електронного декларування, законопроект «Про Державний Прапор України», про внесення змін до Закону України "Про захист економічної конкуренції", щодо невідворотності покарання осіб, які вчинили тяжкі та особливо тяжкі злочини, про внесення змін до деяких законів України щодо закупівлі товарів, робіт і послуг, необхідних для реалізації державної інформаційної політики», - йдеться у повідомленні.

Також планується розглянути законопроект "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" щодо удосконалення законодавства про тимчасово окуповані території, про систему державної підтримки кінематографії, про гарантії соціального захисту фізичним особам-підприємцям, які проходять військову службу.

Розглянуть і проект Закону про внесення змін до розділу ХХІ "Прикінцеві та перехідні положення" Митного кодексу України (щодо особливостей оподаткування ввізним митом деревообробного обладнання для відродження промислового виробництва).

Повний перелік законопроектів порядку денного 26 січня можна побачити на порталі ВР.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-