На Банковій пояснили, чому Порошенко підписав бюджет з "недоліками"

На Банковій пояснили, чому Порошенко підписав бюджет з "недоліками"

2354
Ukrinform
Президент України Петро Порошенко підписав закон про держбюджет на 2016 рік, оскільки від нього залежало зміцнення обороноздатності держави, соціальні виплати та співпраця з МВФ.

Про це йдеться у коментарі прес-служби глави держави.

"Усвідомлюючи недоліки ухваленого Верховною Радою державного бюджету на 2016 рік, Президент України підписав відповідний закон України. Від цього залежать зміцнення обороноздатності держави, виплата зарплат, пенсій та інших соціальних видатків громадянам України, а також виконання зобов’язань перед МВФ для продовження плідної співпраці з макроекономічної стабілізації в країні", - зазначається у повідомленні.

На Банковій підкреслили: "Якнайскоріше запровадження ефективної перевірки декларацій державних службовців, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів є однією з ключових складових політики Президента України у сфері боротьби з корупцією та важливою умовою візової лібералізації, для забезпечення якої главою держави докладено значних зусиль".

"В той же час Президент України закликає уряд та громадських активістів забезпечити невідкладне функціонування Національного агентства з питань запобігання корупції, а також завершити процес повного формування його персонального складу, в тому числі призначення керівництва. Це також є одним із зобов’язань на шляху до запровадження безвізового режиму для громадян України", - йдеться у коментарі.

Раніше голова Верховної Ради Володимир Гройсман повідомив, що сьогодні у парламенті зареєстровано законопроект, яким скасовується правка у держбюджеті щодо відтермінування електронного декларування до 1 січня 2017 року.

Нагадаємо, напередедні народний депутат Віктор Чумак повідомив, що закон про держбюджет містить пункт, який відтерміновує на рік початок дії нової системи фінансового контролю, необхідної для запровадження безвізового режиму з ЄС.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-