Україна запрошує до себе оціночну місію ООН

Україна запрошує до себе оціночну місію ООН

1905
Ukrinform
Новий постійний представник України при ООН Володимир Єльченко заявив: однією з форм участі ООН у деескалації ситуації на Донбасі могло б стати розгортання там миротворчої операції.

Про це повідомляє «Українська правда».

«Ми готові обговорювати мандат та інші аспекти такої операції. З метою вивчення ситуації на місці запрошуємо в Україну оцінювальну місію Секретаріату ООН», – сказав він під час зустрічі з генеральним секретарем Організації Об’єднаних Націй Пан Гі Муном, висловившись за активнішу роль ООН в умиротворенні російської агресії в Україні.

На переконання українського дипломата, Ще одним напрямом співпраці могло б стати відкриття в Україні Офісу ООН із підтримки втілення Мінських угод. Він, зокрема, займався б координацією проектів гуманітарного розмінування на Сході України, спираючись на великий досвід ООН у цій сфері, повідомило представництво України при ООН.

На цій зустрічі Володимир Єльченко вручив Пан Гі Мунові свої офіційні повноваження. Відбулося обговорення порядку денного України в Раді безпеки ООН, непостійним членом якої Україна стала на 2016 і 2017 роки.

Український представник зазначив, що для України одним із пріоритетів стане забезпечення неухильного дотримання положень статуту ООН, насамперед у частині поваги до територіальної цілісності та політичної незалежності держав, наголошується в повідомленні.

Нагадаємо: 9 грудня Президент України призначив дотеперішнього посла України в Росії Володимира Єльченка новим постійним представником України при ООН із 1 січня 2016 року.

15 жовтня Генеральна асамблея ООН обрала Україну непостійним членом Ради безпеки ООН на два роки з 1 січня 2016 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-