Тука сказав, скільки Луганщина отримала на розвиток

Тука сказав, скільки Луганщина отримала на розвиток

1405
Ukrinform
Бюджет Луганської області на 2016 рік позитивний, але фінансів на розвиток недостатньо.

Про це заявив керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука під час підсумкової прес-конференції у вівторок у Луганській обласній ВЦА

«На 2016 рік, у принципі, можна сказати, що область має бюджет позитивний. Але я не можу сказати, що це бюджет розвитку, на жаль. Якщо в нас заплановані власні надходження до бюджету приблизно 2,4 мільярда, то на видатки заплановано 2,3 мільярда. Тобто на розвиток залишається надто мало, - зазначив Тука. - Звісно, нас це не задовольняє».

За його словами, з незалежних від української сторони причин фахівці не отримували дозвіл від протилежної сторони стосовно забезпечення безпеки ремонтних бригад для відновлення ліній електропередачі на лінії розмежування.

За останніми даними, стан готовності ліній електропередачі становить 83-85%, повідомив керівник ЛОВЦА.

Тука зауважив, що темпи промислового виробництва в області збільшилися з 13% у січні до 40% у грудні поточного року.

Він також поінформував, що протягом року вдалося призупинити процес консервації 4 шахт із 8, які залишилися на підконтрольній українському уряду території.

Посадовець також повідомив, що в області очищено від вибухонебезпечних предметів 2,840 тис. гектарів територій (у тому числі - 1,830 тис. га сільгоспугідь; 504 га територій населених пунктів; 242 га лісових масивів, 104 га смуг відведення ліній електропостачання; 76 га виробничих територій; по 34 га ліній водо- і газопостачання), і знешкоджено 18 тисяч 858 вибухонебезпечних предметів.

Тука повідомив, що на відновлення доріг у Луганській області планується залучити 3,3 млрд гривень з державного бюджету та за рахунок донорів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-