Порошенко отримав в Італії всі необхідні сигнали

Порошенко отримав в Італії всі необхідні сигнали

2378
Ukrinform
Україна заручилася підтримкою Італії у сфері безпеки, боротьби з корупцією, економіки та євроінтеграційних прагнень.

Про це сказав Президент Петро Порошенко за результами зустрічі з італійським колегою Серджіо Маттареллою та головою Ради міністрів Італії Маттео Ренці, повідомляє прес-служба глави держави.

"Зустрічі були дуже конструктивними, дружніми та довірливими. Ми отримали всі необхідні сигнали підтримки, які сьогодні так потрібні Україні", - сказав Порошенко.

Він обговорив з керівництвом Італії питання у сфері безпеки, економіки та політики. Україна отримала тверду та послідовну підтримку з боку Італії щодо питання безпеки та оборони. Зокрема, під час зустрічей наголошувалось, що Італія чітко стоїть на засадах необхідності повної імплементації Мінських угод.

Українська та італійська сторони домовилися про співпрацю в економічній сфері, зокрема в енергетиці, в сільському господарстві, включаючи сферу сільськогосподарського машинобудування та інвестиції в технології, харчову промисловість, щодо кроків італійських партнерів з розвитку малого та середнього бізнесу в Україні.

Крім того, досягнуто домовленостей щодо встановлення партнерських відносин між Антикорупційним бюро Італії та Національним антикорупційним бюро України.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-