На Майдані попередили: Ми не підем, а військові прийдуть розганяти цю владу

На Майдані попередили: Ми не підем, а військові прийдуть розганяти цю владу

994
Ukrinform
На червогому віче у неділю Майдан прийняв рішення стояти далі попри нещодавні висловлювання Генпрокурора Віталія Яреми про необхідність примусового виселення тих, хто відмовлятиметься йти воювати у Нацгвардії.

Про це сказав сотник Майдану під час сьомого громадського віче, тема якого "Україна на перехресті стратегічних викликів", передає корреспондент Укрінформу.

«Майдан необхідний, він має бути правдивим рупором. Хрещатик має бути пішохідним. Барикади, які намагаються знести, мають лишитися як пам'ять, щоб майбутнє покоління знало, чому і за що воював майдан», - сказав він і віче підтримало ці заклики.

Читайте також: На Майдані готуються до штурму

За його словами, Майдан заважає владі, і та наймає провокаторів, аби потім ЗМІ показали сутички на Майдані.

Читайте також: Ярема: Тепер це вже не Майдан, а його дешева підробка

«Для того, щоб створити громадську думку, що Майдан - це злочинці і мародери. І за допомогою громадськості необхідно завантажити вивезти і мати країну рабів. Проте, ми цього не дозволимо», - вів далі сотник.

Читайте також: Майданівці про зону АТО: Ми не хочемо бути гарматним м'ясом. Відео

Інший сотник зачитав звернення доголів силовиків.

«Звертаємося до панів Авакова, Парубія, Гелетея, Яреми, який осмілився говорити про те, що треба розігнати Майдан...Якщо не буде оголошений воєнний стан, якщо далі органи влади будуть уникати коментарів, військові прийдуть не Майдан розганяти, а розганяти цю владу", - йшлося у зверненні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-